Hakkımızda

Gezgin Kılavuz gezi ve tatil rehberi olarak hazırlanmış bir sitedir. Daha önce gezdiğimiz, gördüğümüz ve tavsiye edebileceğimiz yerlerle ilgili deneyim ve düşüncelerimizi paylaştığımız bir platformdur. Bu sayede okuyucularımıza hem bilgi hem de fikir verebilmeyi amaçlıyoruz. Hakkımızda çokça bilgi bulabileceğiniz bir platform bulabileceğiniz Gezgin Kılavuz aradığınızı size verecektir.

Gezmeyi sevenleri doğru bilgilendirmek gayesiyle çıktığımız bu yolda gördüklerimizi ve yaşadıklarımızı yazmak bizim için çok keyifli bir aktivite. İnsanların yazdıklarımızı okuyup doğru bilgi edinerek tatil planlarını oluşturmaları bizi fazlasıyla motive ediyor. Her yeni yayınımızı, sadece bir kişi okuyacak olsa bile biz, milyonlarca okura ulaşıyormuş gibi düşünüp hareket ederek hazırlıyoruz.

Konu aldığımız hiç bir olayı veya mekanı bizzat yaşamadan veya görmeden ele almıyoruz. İçerik oluşturmak telaşıyla asılsız bilgi vermektense gezi tutkunlarının faydalanabileceği içerikler hazırlamak bizim için her şeyden daha önemli.

İçeriklerimizde, farklı konulara değinmeye çalışıyoruz. Bir çok ülke ve şehir, bir çok kültür ve bir çok farklı konu etrafında oluşan içerikler oluşturmaya çalışıyoruz.

Türkiye otelleri, geleneksel yemekler, tarihi mekanlar, kahvaltı mekanları, kültürel etkinlikler, sportif etkinlikler, fuarlar, festivaller, karnavallar, konserler, festivaller ve gezilecek yerler ile ilgili daha bir çok konuda yazılar yazıp bu güzel kenti tanıtmayı hedefliyoruz. Türkiye’de insana ve çevreye dokunan pozitif her konuyu anlatıp okuyucularımızla paylaşma telaşındayız. Bunları büyük keyifle yazıyoruz. Umarız siz de okurken keyif alırsınız.

Hakkımızda bölümü sitemizin içeriği hakkında bilgi veren bölümüdür

Onur Akıncı